Фотогалерея реалізованих об'єктів

Завдяки багатому досвіду роботи з полікарбонатом, компанія "Анкор" готова виконати монтаж об'єкта з полікарбонату будь-якого рівня складності - від невеликих козирків над вікнами, балконами, кондиціонерами до прозорих перекриттів великої площі на об'єктах громадського значення. Географія наших об'єктів охоплює всю територію України.
Всі вироби з полікарбонату, представлені в даній галереї, розроблені, спроектовані і виконані фахівцями компанії "Анкор". Чи то теплиця з полікарбонату, козирки, навіси або цілий вокзальний комплекс, ми гарантуємо якість і відповідальність на всіх етапах роботи.

Специалисты компании «Анкор» готовы выполнить изделия из поликарбоната любой сложности – от типовых теплиц и автонавесов до возведения сложных архитектурных форм. Более 10 лет мы проектируем и выполняем монтаж поликарбоната на территории Украины. При работе с поликарбонатом, мы стремимся к постоянному усовершенствованию собственных конструкций и материалов, которые применяются при их возведении.

Наша гарантия – сотни объектов в разных точках Украины. «Анкор Плюс» - продажа поликарбоната в Украине, качественный поликарбонат для теплиц, надежные комплектующие (профиля для поликарбоната, шайбы, уплотнители).