Якість

Якість сировини

Якісний полікарбонат виготовлений зі 100% сировини (чистий гранулят). Поверхня листа гладка, без вкраплень і мікропошкоджень.

Будь-яке додавання вторсировини погіршує властивості полікарбонату. На просвіті видно бульбашки повітря і вкраплення. Через це полікарбонатний лист не може довготривало виконувати всі свої функції і швидко приходить у непридатність.

УФ-захист
Для захисту полікарбонатного листа від руйнівного впливу УФ-випромінювання на його поверхню методом коекструзії (під час процесу виготовлення листа), наноситься тонкий (40-60 мікрон) шар світлостабілізатора. Саме така товщина УФ-шару вважається достатньою для довготривалої (10 і більше років) експлуатації полікарбонату.

Відсутність або тонкий шар УФ-світлостабілізатора призводить до руйнування виробу з полікарбонату через 2-3 роки.

Вага


Полікарбонатний лист має відповідати світовим стандартам, весовым стандартам на 1 кв. метр за різної товщини. Якщо вага нижча за норму - нижча і міцність полікарбонату, а відповідно і надійність виробу.

Досвід виробника

Якісний полікарбонат повинен бути виготовлений на високотехнологічному обладнанні, з урахуванням усіх світових стандартів, що висуваються до цієї продукції. Досвід персоналу, задіяного у виробництві полікарбонату також відіграє велику роль.

Ґрунтуючись на власному досвіді та об'єктивній інформації, а також на досвіді інших компаній ми склали свій суб'єктивний рейтинг торгових марок полікарбонату, який допоможе покупцям зробити правильний вибір. Дізнайтеся більше про виробників полікарбонату в статті «Виробники та торгові марки сотового полікарбонату».