9 Апреля 2015
дашки власноруч, дашки з полікарбонату, якісні дашки своїми руками

На сьогоднішній день декоративні елементи фасадів будівель такі, як козирки над входами, вікнами та дверима, поштовими скриньками, воротами або ролетами, стали додатковою можливістю підкреслити індивідуальність та красу будинку, надати елегантність в оформленні його екстер'єру.


дашки своїми рукамидашки власноручдашки власноруч


По закінченню будівництва слід задатися питанням декоративного оформлення фасаду підходящими конструкціями, які б повністю вписалися в його екстер'єр, виконуючи при цьому покладені функції і завдання: захищати від опадів, сонця, сильного вітру і прикрашати фасад.

дашки власноруч

Важливим моментом є те, яким чином Ви плануєте виготовлення і монтаж таких конструкцій. Існує кілька рішень даного питання. Ви можете запросити монтажну бригаду, або зробити козирок своїми руками.

Якщо ви вирішили виготовити дашок власноруч, то одним з найперших питань, які у Вас можуть виникнути, буде, які повинні бути типорозміри кронштейнів для козирка та в якій кількості, як правильно підібрати матеріал наповнення для дашка, який би мав довгий строк експлуатації, та які ще елементи потрібно врахувати.

козирки власноручкозирки власноручкозирки своїми руками

Компанія «АНКОР ПЛЮС» пропонує Вам вигідне рішення. Ви можете виготовити дашок, який ідеально підходить до екстер`єру Вашого будинку, власноруч при цьому економити до 40%! Зібрати козирок власноруч з деталей на 30-40% дешевше, ніж замовити або придбати готовий.

Ми пропонуємо Вам готові комплекти для збірки та монтажу дашка своїми руками. Комплекти являють собою готові елементи для збірки і містять всі необхідні кріплення і комплектуючі для монтажу.

комплекти для збірки дашків своїми руками

Для виготовлення дашка власноруч Вам знадобляться кронштейни з довжиною дуги 600 мм, 850 мм, 1000 мм або 1200 мм. При цьому важливо враховувати типорозмір і вид об`єкту, над яким планується встановлення козирка, та задачі, які повинен виконувати дашок (захищати від вітру, дощу, сонця тощо).

Отже, кронштейни довжиною дуги 600 мм підійдуть для козирків над вікнами, кондиціонерами, ролетами та банкоматами; 850 мм – над вікнами, приямками, воротами та дверима; 1000 мм – над вікнами, дверима та балконами; 1200 мм – над дверима та балконами. Ви самі вибираєте довжину козирка.

дашки своїми руками

Покрівельним заповненням може буди полікарбонат, акрил, ПВХ, гнучка черепиця на вологостійкій фанері. З плином часу Ви з легкістю зможете його змінювати по своєму смаку. Компанія «АНКОР ПЛЮС» пропонує в якості матеріалу заповнення якісний стільниковий або монолітний полікарбонат торгової марки «Polygal» завтовшки 4-8 мм.

Додатковими елементами для збірки козирка власноруч є торцевий профіль та анкерні кріплення. Ви витратите лише пару годин на збірку дашка своїми руками, використовуючи при цьому тільки шуруповерт.

Дашки компанії «АНКОР ПЛЮС» мають довгий строк служби завдяки високій якості матеріалів, комплектуючих та порошковому фарбуванню всіх елементів.

Придбати кронштейни, полікарбонат торгової марки «Polygal» та додаткові елементи і кріплення для збирання дашка власноруч Ви можете в офісах компанії «АНКОР ПЛЮС» та в гіпермаркетах «Епіцентр» і «Нова лінія» по Україні. Також, є можливість замовити доставку кронштейнів для дашків у будь-яке місто Украйни зручною для Вас службою доставки.

Зробіть правильне рішення - замовляйте дашки власноруч компанії «АНКОР ПЛЮС»!

Більш детально ознайомитись з тим, як підібрати самостійно матеріали для козирка, Ви можете у статті http://ankor.com.ua/articles/view/127