15 Апреля 2015
навіси з полікарбонату, навіси власноруч, навіси для автомобілів

Сьогодні все більшу популярність в Україні набувають навіси з полікарбонату. Так, навіси для автомобілів, веранд, альтанок, терас, басейнів або літніх майданчиків стали невід`ємними елементами екстер’єру та ландшафтного дизайну як в заміських будинках та котеджах, так і в будівництві міських будівель, офісів та новобудов.

Це обумовлено як характеристиками та особливостями даного матеріалу заповнення, так і тим, що конструкції з полікарбонату, зокрема навіси для автомобілів, виграшно підкреслюють красу і елегантність облаштування будівлі, надаючи їй неповторність та індивідуальність.

навіси власноруч, навіси для автомобілів

Стільниковий полікарбонат легкий, прозорий та міцний, може розсіювати світло і створювати тінь, що перешкоджає перегріву автомобіля, при цьому надійно захищаючи його від опадів, сильного вітру та сонячного випромінювання. Якщо використати монолітний полікарбонат для виготовлення навісу, то конструкція буде мати підвищену міцність та ударостійкість, що сприятиме високому ступеню захищеності Вашого автомобіля. Навіси з якісного полікарбонату мають довгий строк служби також завдяки наявності захисту від ультрафіолету.

навіси власноруч навіси для автомобілів, навіси з полікарбонату

 

Компанія «АНКОР ПЛЮС» пропонує Вам виготовити навіс для автомобіля власноруч за допомогою наших комплектів арок. Арки виготовлені зі сталеалюмінієвих елементів, пофарбованих порошковою емаллю в коричневий колір. Збірка навісу для автомобілів з набору деталей і дуг займе всього півгодини-годину. В якості матеріалу заповнення Ви можете використати будь-який листковий матеріал товщиною від 4 мм, зокрема стільниковий або монолітний полікарбонат преміум сегменту торгової марки «Polygal».

Ви можете зібрати навіс власноруч потрібної довжини, купивши будь-яке число стикувальних і проміжних арок.

арки для навісів власноруч, навіс власноруч

Навіси власноруч з полікарбонату, зібрані за допомогою арок, відрізняються довгим терміном служби як завдяки високій якості матеріалів і кріплень, так і використанню порошкової емалі при фарбуванні елементів. Монтаж навісу простий і не вимагає спеціальних будівельних навичок. Для складання навісу власноруч Вам знадобиться лише свердло. Ціна навісу, зробленого своїми руками, на 50-60% нижче, ніж ціна навісу «під ключ».

Фахівці компанії «АНКОР ПЛЮС» розробили типові конструкції для автомобілів, які мають великий попит збоку наших замовників. Всі елементи, частини та кріплення наших автонавісів-конструкторів виготовлені з високоякісних матеріалів і призначені для самостійної зборки. Так, несуча частина конструкції навісу виготовляється зі сталевої профільної труби з спеціальним покриттям, що забезпечує тривалий термін служби. В якості матеріалу заповнення використовується стільниковий полікарбонат 8-10мм або монолітний полікарбонат 4 мм високої якості торгової марки «Polygal». Кріплення полікарбонату здійснюється алюмінієвими профілями, покритими порошковою емаллю, що додатково сприяє довговічності навісів для автомобілів компанії «АНКОР ПЛЮС».

навіси з полікарбонату навіси з полікарбонату

Навіси власноруч компанії «АНКОР ПЛЮС» та типові конструкції для автонавісів ідеально підійдуть до екстер'єру Вашого будинку, враховуючи при цьому габарити і особливості саме Вашої автівки.

Ви можете купити арки для навісів власноруч за власними розмірами або купити готовий комплект деталей для зборки навісу з полікарбонату типової конфігурації.

Набори арок компактні та легкі в транспортуванні. Доставка навісів власноруч здійснюється по всій України будь-яким перевізником на Ваш вибір.

Обирайте якісні та надійні навіси для автомобілів компанії «АНКОР ПЛЮС», які прослужать Вам багато десятиліть!